KONST / Litografier / Grafiska blad 5828175
nr 582 8175
Grafiska blad
4 st, signerade, ca 70 x 100
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 maj 2009
kl 17:52:00
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr